چرا به یک وب سایت اینترنتی نیاز دارید ؟

وب سایت اینترنتی ، در واقع جنبه مجازی شما محسوب می شود. این بدین معناست که اگر شما می خواهید در دنیای مجازی ، وجود و حضور داشته باشید ، صرفا یک راهکار خواهید داشت و آن نیز بهره مندی از یک وب سایت اینترنتی است. چرا که آمارهای مختلف ، نشان می دهد ، هر روزه سهم حضور انسان ها در دنیای مجازی فزونی یافته و از سهم دنیای فیزیکی کاسته می شود.

بنابراین ، حضور سریعتر شما در دنیای مجازی و داشتن وب سایت اینترنتی به معنای سابقه و تجربه شما بوده و آشنایی بیشتر شما با قواعد زندگی در دنیای مجازی را موجب می گردد. جدای از این موضوع ، وب سایت های اینترنتی از جنبه های مختلف ، کاربردی و لازم هستند. هم از جنبه تبلیغ و برندسازی ، هم از جهت درآمدزایی و افزایش درآمد ، هم از جنبه معرفی و اطلاع رسانی جزء ملزومات زندگی امروزی محسوب می شوند.

حال چرا شما و کسب و کارتان نیازمند وب سایت اینترنتی هستید ؟

۱- وب‌سایت‌ اینترنتی هرگز نمی‌خوابند.

بسیاری از مردم، شب‌هنگام از اینترنت استفاده و وب‌گردی می‌کنند، زمانی‌که کسب‌وکارها تعطیل هستند؛ بنابراین این مسئله بسیار خوب است، زیرا استراحتی برای وب‌سایت‌ها وجود ندارد و هرگز تعطیل نمی‌شوند. یک وب‌سایت اجازه می‌دهد سازمان و کسب‌وکار شما در طول ۲۴ ساعت شبانه‌روز، هفت روز هفته و ۳۶۵ روز سال باز باشد. داشتن یک وب‌سایت، همانند داشتن کارمندی است که در تمام ساعات – حتی آخر هفته‌ها و تعطیلات – به کار خود ادامه می‌دهد.

۲- رقیب اصلی شما یک وب‌سایت دارد.

 اگر با کسب‌وکار دیگری که دارای وب‌سایت اینترنتی است در حال رقابت مستقیم هستید، آن‌ها دارای یک مزیت بارز هستند، بخصوص اگر با وب‌سایتشان بازاریابی اینترنتی انجام دهند. سایت، یک راه عالی برای هموار ساختن عرصه رقابت است.

۳- شما را در گوگل جستجو می کنند.

مردم از راه‌های سنتی جستجوی اطلاعات دور شده‌اند و به سمت جستجوی آنلاین می‌روند، بخصوص به وسیله‌ی موبایل‌ها. مردم هنگام جستجو در موتورهای جستجو، باید بتوانند براحتی در مورد کسب‌وکار شما اطلاعات کسب و از آن استفاده کنند.

۴- وب‌سایت‌ اینترنتی موجب بالا رفتن اطمینان و بهبود تصویر ذهنی مشتری از شرکت می‌شود.
با داشتن یک وب‌سایت اینترنتی حرفه‌ای می‌توانید تاثیر خود را بر عموم بیشتر کنید و در مقابل مشتری‌های شما به سازمانتان اطمینان بیشتری خواهند کرد.
۵- کسب‌وکارهای کوچک درآمد بالاتری دارند.
بر اساس آمار، کسب‌وکارهای کوچکی که وب‌سایت اینترنتی دارند، درآمدشان به‌طور متوسط  ۳۹درصد بالاتر از کسب‌وکارهایی است که وب‌سایت ندارند و آنلاین نیستند!
۶- نزدیک به ۴۰ میلیون کاربر شما را خواهند دید.
این رقم نشان دهنده تعداد کاربران اینترنت ایران است. استفاده از اینترنت در سراسر جهان به سمت ۳میلیارد کاربر می‌رود.
۷- داشتن وب‌سایت‌ به جذب مشتریان بیشتر کمک می‌کند.
براساس آمار، ۵۰ درصد از فروش‌های اینترنتی را مشتریان جدید انجام می‌دهند. بنابراین داشتن یک وب‌سایت اینترنتی باعث افزایش مشتریان شما می‌شود و ارتباطی با محصول یا سرویسی که ارائه می‌دهید، ندارد.
۸- وب‌سایت‌ها محلی نیستند، بلکه جهانی هستند.
اغلب کسب‌وکارها تنها می‌توانند با شهر و جامعه‌ی اطرافشان داد و ستد داشته باشند. ولی شما می توانید با داشتن یک وب‌سایت اینترنتی، محصولات و خدمات خود را به سراسر ایران و حتی دنیا ببرید و در همه جا عرضه کنید.
وب سایت اینترنتی