• مبارزه با سرطان توسط هوش مصنوعی

مبارزه با سرطان توسط هوش مصنوعی

اخیرا اخبار جدیدی درباره ی مبارزه با سرطان توسط هوش مصنوعی منتشر شده است هوش مصنوعی با ایجاد شرایطی که امکان تشخیص را سریع ترمی کند.

درباره مبارزه با سرطان توسط هوش مصنوعی خبرهایی وجود دارد متاسفانه هر روز انواع جدیدی از این بیماری که طیف وسیعی از آن در خاموشی طی می شود شناخته شده و دانشمندان در تلاش یافتن راهی برای درمان این بیماری هستند.سرطان از جمله بیماری هایی است که اخیرا در سنین مختلف و در بسیاری از کشور ها شیوع یافته و گسترش چشم گیر و قابل توجهی دارد.

 اخیرا اخبار جدیدی درباره ی استفاده از هوش مصنوعی برای درمان بیماری های صعب العلاج و مبارزه با سرطان توسط هوش مصنوعی منتشر شده است.

هوش مصنوعی با ایجاد شرایطی که امکان تشخیص را سریع تر و آسان تر می کند , بیماری های سخت را راحت تر شناسایی کرده و درمان را موثر تر می سازد. عملکرد مبارزه با سرطان توسط هوش مصنوعی و سایر بیماری های صعب العلاج در زمینه ی تشخیص و درمان درحدی جدی و موثر است که نخست وزیر بریتانیا به صورت رسمی درباره ی آن صحبت کرده و در سخنرانی خود به آن اشاره کرده است.

ترزا می اعلام کرده فن آوری هوش مصنوعی در این کشور در حدی پیشرفت کرده است که انتظار می رود به زودی بتوان بیماری های کشنده و خطرناکی مانند سرطان را خیلی زود تشخیص داده و مبارزه با سرطان توسط هوش مصنوعی را تسریع بخشیده و جان افراد زیادی را نجات داد. حوزه ی تشخیص و فعالیت هوش مصنوعی در کشور بریتانیا فقط محدود به سرطان نمی باشد و تلاش دارد سایر بیماری هایی را که جان هزاران نفر را در دنیا تهدید می کند , شناسایی کرده ابتلا به بیماری های قلبی , دمانس , آلزایمر و دیابت را به حداقل برسانند.
تجزیه و تحلیل عکس ها و تصاویر اسکن شده , سی تی اسکن و MRI با استفاده از هوش مصنوعی بسیار راحت تر شده و بررسی اطلاعات را امکان پذیر کرده است. علائم اولیه‌ ی بیماری‌ های سرطانی و قلبی با این فن آوری خیلی سریع قابل شناسایی می باشد و هزاران نفر را از مرگ نجات خواهد داد. ترزا می در ادامه سخنان خود گفت این پروژه طوری جلو خواهد رفت که تا سال ۲۰۳۵ , بیش از ۵ سال به طول عمر اکثر افراد افزوده خواهد شد و درصد سلامتی در همه ی سنین افزایش می یابد و مبارزه با سرطان توسط هوش مصنوعی به راحتی امکان پذیر است.