آیا وب سایت دارید؟

امروزه فعالیت درشبکه های اجتماعی یک امربدیهی است اما با وجود فیلترینگ وجود یک وب سایت کارا الزامیست این سوال پیش می آید که آیا وب سایت دارید؟

فعالیت در شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها یک موضوع مهم و بسیار کمک کننده است اما بنا نهادن پایه های یک کسب و کار روی شبکه های مجازی یک کار غیر اصولی و همچنین یک ریسک بزرگ می باشد. وقتی شما پایه های کسب و کارتان را روی شبکه های اجتماعی بنا می کنید خطرات زیادی کسب و کار شما را تهدید می کنند که لزوم طرح سوال آیا وب سایت دارید؟ را بیان می کند در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

همه روزه در سراسر دنیا شبکه های اجتماعی در حال گسترش و دگرگونی هستند و هرچند مدت یکبار شبکه اجتماعی جدیدی به وجود می آید و احتمال این که کاربران هر لحظه قصد کوچ به یک شبکه اجتماعی دیگر بکنند وجود دارد، اتفاقی که چند سال پیش در ایران با پیدایش اینستاگرام برای فیسبوک افتاد.

در هر صورت کم شدن کاربران هر شبکه اجتماعی تمام صفحاتی که در اون شبکه اجتماعی فعالیت می کنند رو متضرر می کنه و در نهایت اگر کسی در آن شبکه اجتماعی خاص نباشد فعالیت های شما کاملا تباه و بیهوده می شوند و همچنین تمام هزینه هایی که صرف بزرگ کردن کسب و کارتان کردید بی اثر می شود.

خطر دیگری که شبکه های اجتماعی را تهدید می کنند اتفاقات اجتماعی و کمپین های مردمی هستند همانطور که در جریان هستید چندی پیش یکی از این کمپین ها  بر ضد فیسبوک به راه افتاد و عده ی زیادی همچون شخصیت های بزرگ برای حمایت از این کمپین فیسبوک را ترک کردند. جدای همه اینها اتفاقات سیاسی نیز یکی از بزرگترین تهدیدها برای شبکه های اجتماعی هستند، همانطور که چندی پیش یکی از این اتفاقات منجر به بسته شدن کلی تلگرام شد و خیلی از افرادی که پایه های کسب و کار خود را در تلگرام ریخته بودند متضرر شدند، پس برای اینکه از همه این تهدیدها در امان باشید احتیاج دارید که یک مقر مستحکم و به دور از گزند برای کسب و کارتان پیدا کنید، در فضای آنلاین بهترین روش داشتن یک وب سایت مناسب و در شاٌن کسب و کارتان می باشد، شما با داشتن یک وب سایت قوی می توانید از شبکه های اجتماعی به عنوان یک بستر برای تبلیغات و برندسازی استفاده کنید و از تمام گزندهایی که عنوان کردیم در امان باشید. پس آیا وب سایت دارید؟ الزام داشتن آنرا برای رونق کسب و کار خود متوجه شدید؟
البته که این موضوع از اهمیت شبکه های اجتماعی کم نمی کند و همچنان فعالیت در این شبکه ها دارای اهمیت بالا و لازم برای هر برندی می باشد چه برای برندهای شخصی و چه کسب و کارها اما داشتن یک وب سایت باعث می شود که اتفاقات و جریان ها تاثیری روی کسب و کار شما نداشته و آنها را پایدارتر می سازد.